• Anglų
  • Lithuanian

Dr. Wolz Cholesterinreduktion, 224g

Prekės kodas: 008

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Maisto papildas (Nr. MP-2514/15*)

Beta-gliukanai iš skandinaviškų avižų normalios cholesterolio koncentracijos kraujyje palaikymui.

Daugiau informacijos apie šį produktą rasite čia.

✓ Gamintojas: Dr. Wolz Zell GmbH (Vokietija)
✓ Forma: milteliai
✓ Grynasis kiekis: 224 g

 

* – Valstybinės veterinarijos ir maisto tarnybos Notifikuotų maisto papildų sąrašas

3250 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Kilmės šalis: 001#7418
Gamintojas: Dr. Wolz Zell GmbH (Vokietija)

Beta gliukanai iš avižų cholesterolio lygio mažinimui .

  • avižų beta gliukanai mažina cholesterolio koncentraciją kraujyje;
  • vitaminas B1 palaiko normalų širdies darbą;
  • vitaminas B6 ir vitaminas B12 palaiko normalų raudonųjų kūnelių susidarymą;
  • Fflio rūgštis palaiko normalią homocisteino apykaitą ir normalią kraujo gamybą.

Esant normaliai cholesterolio koncentracijai sumažėja koronarinių širdies susirgimų rizika.

Cholesterinreduktion gaminamas naudojant avižas iš Skandinavijos, kuriose beta gliukanų kiekis siekia 23 procentus, kai įprastinėse avižose- iki 5 procentų. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad avižų beta gliukanai mažina cholesterolio kiekį kraujyje, o teigiamas poveikis atsiranda per parą suvartojant 3 g avižų beta gliukano. 

Sudedamosios dalys: avižos (99 %) su 23 % beta gliukanų, vitaminas B6 (piridoksino hidrochloridas), vitaminas B1 (tiamino hidrochloridas), folio rūgštis (pteroilmonoglutamo rūgštis), vitaminas B12 (cianokobalaminas).

 
Maistinės ar kitos medžiagos, turinčios mitybinį ar fiziologinį poveikį 100 g miltelių 16 g (rekomenduojamoje paros dozėje) RMV*
Vitaminas B6 18 mg 2,8 mg 200 %
Vitaminas B1 14 mg 2,2 mg 200 %
Folio rūgštis 2.500 μg 400 μg 200 %
Vitaminas B12 31 μg 5 μg 200 %
Beta gliukanai iš avižų 23 g 3,6 g -

* Referencinė maistinė vertė procentais.
Nurodytos vertės priklauso nuo natūralių produktų skirtumų.
Be laktozės, želatinos ir dažiklių. Tinka veganams. Tinka sergantiems diabetu.

INFORMACIJA
NAUDOJIMAS Per pietus įmaišykite rekomenduojamą paros dozę – 16 g (= 4 nubraukti šaukštai) į pieną, jogurtą ar kitą savo nuožiūra pasirinktą pieno produktą. Galima užbarstyti ant pusryčių mišinio ir valgyti su pienu. Geriausias poveikis pasiekiamas vartojant kartu su pieno produktais. Negali būti viršyta nurodyta rekomenduojama paros dozė. Dr. Wolz Cholesterinreduktion gali netikti nėščių ir krūtimi maitinančių moterų ir mažesnių kaip 5 metų vaikų mitybai, nes šios žmonių grupės mitybos poreikiai yra ypatingi. Dr. Wolz Cholesterinreduktion gali būti vartojamas ir kartu su cholesterolio kiekį mažinančiais vaistais, tačiau tik prižiūrint gydytojui. Dr. Wolz Cholesterinreduktion turi būti subalansuotos ir įvairios mitybos dalis, o siekiant palaikyti karotinoidų kiekį reikia dažnai valgyti vaisius ir daržoves. Maisto papildas skirtas išimtinai žmonėms, norintiems sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje.
SUDĖTIS Sudedamosios dalys: avižos (99 %) su 23 % beta gliukanų, vitaminas B6 (piridoksino hidrochloridas), vitaminas B1 (tiamino hidrochloridas), folio rūgštis (pteroilmonoglutamo rūgštis), vitaminas B12 (cianokobalaminas). Redaguoti Maistinės ar kitos medžiagos, turinčios mitybinį ar fiziologinį poveikį 100 g miltelių 16 g (rekomenduojamoje paros dozėje) RMV* Vitaminas B6 18 mg 2,8 mg 200 % Vitaminas B1 14 mg 2,2 mg 200 % Folio rūgštis 2.500 μg 400 μg 200 % Vitaminas B12 31 μg 5 μg 200 % Beta gliukanai iš avižų 23 g 3,6 g - * Referencinė maistinė vertė procentais. Nurodytos vertės priklauso nuo natūralių produktų skirtumų. Be laktozės, želatinos ir dažiklių. Tinka veganams. Tinka sergantiems diabetu.
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink