Apie mus

UAB "Farmarkesa" istorija prasidėjo 2002m., kai keli draugai susibūrė į profesionalų komandą ir įkūrė įmonę, siekdami Baltijos šalims pasiūlyti natūralius sprendimus sveikatai - aukščiausios kokybės natūralius maisto papildus, liposominius vitaminus. 

Šiandien ypatingai didžiuojamės galėdami mūsų klientams pasiūlyti natūralios kilmės, biologiškai aktyvius maisto papildus su enzimais organizmo ląstelėms, taip pat draugiškus žmogui bei aplinkai inovatyvius produktus, galinčius pagerinti gyvenimo kokybę ir padėti išspręsti spartaus gyvenimo ritmo žmogaus sveikatai sukeliamas problemas.

Sveikos ląstelės - sveikas žmogus. Iki 2021m. mūsų atstovaujamus, o taip pat kruopščiai atrinktų partnerių produktus, galima buvo įsigyti e.parduotuvėje www.sveikalastele.lt, kuri nuo 2021m. gruodžio mėn. startavo atnaujintu pavadinimu www.vitaminlab.lt 

Esame oficialūs šių Europos Sąjungos maisto papildų ir medicinos prietaisų gamintojų ir jų produktų atstovai Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje: Dr. Wolz Zell GmbH (Vokietija), LIPOSHELL.  

Rašyk
Skambink