Apmokėjimas

Apmokėjimas už prekes

Mūsų el.parduotuvėje už prekes galite atsiskaityti:

  • prekių įsigijimo metu;
  • prekių pristatymo metu.

Prekių užsakymo metu el. parduotuvėje galite patogiai ir įprastai atsiskaityti elektronine bankininkyste, taip pat mokėjimo pavedimu. Apmokėjimas už prekes po jų gavimo ar atsiimant, priklauso nuo pasirinkto prekių pristatymo būdo:

  • pasirinkus prekių atsiėmimą iš mūsų ofiso Trinapolio g. 9B, Vilnius, atsiskaityti galima grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele;
  • pasirinkus prekių pristatymą nurodytu adresu, su kurjeriu galima atsiskaityti mokėjimo kortele. Yra taikomas 1,00 Eur atsiskaitymo mokestis. 
  • pasirinkus prekių pristatymą į pasirinktą „LP Express“ ar "Omniva" terminalą, galima atsiskaityti mokėjimo kortele, taikomas 0,90 Eur atsiskaitymo mokestis.

Pirkėjas užsakydamas prekes turi nurodyti savo vardą, pavardę, tikslų adresą, kuriuo bus pristatomos prekės, telefoną bei papildomą informaciją, kuri gali būti svarbi pristatant užsakytas prekes ar išrašant sąskaitą.

Pirkėjo pateikti duomenys naudojami tik prekių pardavimo, pristatymo ir sąskaitų išrašymo tikslais, nepažeidžiant Lietuvos Respublikos teisės aktų numatytų reikalavimų asmens duomenų apsaugai. Pirkėjo pateiktas užsakymas saugomas duomenų bazėje remiantis Lietuvos Respublikos galiojančių teisės aktų reikalavimais dėl tokių duomenų saugojimo termino. Pirkėjo duomenys neatskleidžiami tretiesiems asmenims, išskyrus partnerius, teikiančius prekių pristatymo paslaugas.

Rašyk
Skambink