Bite Away® prietaisas vabzdžių įgėlimų mažinimui

Akcija -15%

Prekės kodas: 001

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Bite away® originalus vokiškas medicininis prietaisas simptominiam vabzdžių įgėlimų ir įkandimų pasekmių mažinimui.

Uodų, bičių, bimbalų ir kitų vabzdžių įgėlimo pasekmes neutralizuojantis medicinos prietaisas. Veikimo pagrindas yra šiluminis impulsas, kuris suskaldo ir neutralizuoja vabzdžių nuodų proteinus, todėl išvengiama niežulio, skausmo bei patinimo

2125 2500 su PVM
Sutaupote - 375
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Kilmės šalis: 007#BS
Gamintojas: Bite Away

Bite away® - tai patentuotas medicinos prietaisas, skirtas simptominiam niežėjimo, skausmo ir patinimo, sukelto vabzdžių (pavyzdžiui, uodų, vapsvų, bičių, širšių ar sparvinių) įgėlimų ir įkandimų mažinimui. Naudojant prietaisą iškart ar net šiek tiek vėliau po įkandimo ar įgėlimo, galima visiškai išvengti niežulio, stipraus skausmo ir kitų simptomų.  

Tik vienas mygtuko paspaudimas. Įrodytas efektyvumas. Itin paprasta ir patogu. Veikia be chemikalų, grynai fiziškai - taikant lokalius šilumos impulsus ir pasiekiant 51°C temperatūrą. Patikrinta dermatologų. Aukšto lygio saugumas. Patentuota daugiapakopė sistema, sauganti odą nuo perkaitimo. 

Prietaisas pagamintas iš medicininio plastiko. Keramikinis antgalis gali padėti sumažinti kontaktinės alergijos riziką. Dėl chemikalų neturinčio poveikio veikimas gerai toleruojamas. Tinka nėščioms moterims, vaikams nuo 12 metų, taip pat kenčiantiems nuo alergijos žmonėms.

Klinikiniais tyrimais įrodytas paprastai reikšmingas niežulio palengvėjimas praėjus vos vienai minutei. Paprastai užtenka vieno karto. Iki 300 panaudojimų. Naudojamos AA LR6 1,5 V tipo baterijos (pridedamos). 

Sukurtas ir pagamintas Vokietijoje. Sertifikuotas medicinos prietaisas. Kelių testų nugalėtojas.

 

INFORMACIJA
NAUDOJIMAS 1. Prietaisą nukreipkite tiksliai į įkandimo vietą. 2. Keramikinį kontaktinį paviršių lengvai prispauskite prie įkandimo vietos. Pasirinkite 3 arba 5 sekundžių laiką ir paspauskite atitinkamą mygtuką. Veikimo pradžioje prietaisas pyptels. 3. Generuojamas šilumos impulsas. Laikykite prietaisą prispaudę, kol išgirsite antrą pyptelėjimą. Paprastai užtenka vieno karto, kad niežulys praeitų. 4. Procedūra baigta.
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink